Laimėtojai paskelbti: „Sveikas spektaklis“ aplankys net penkias ugdymo įstaigas

Laimėtojai paskelbti: „Sveikas spektaklis“ aplankys net penkias ugdymo įstaigas

Susumavus komisijos bei dalyvių gerbėjų balsus, paaiškėjo, kad vaikų kūrybiniame-edukaciniame konkurse „Sveikai gyventi – gera!“ net 6 dalyviai iš 5 ugdymo įstaigų surinko vienodą – didžiausią balsų skaičių. Šių įstaigų auklėtiniams atitenka pagrindinis konkurso prizas – trupės „Teatriukas“ sukurto „Sveiko spektaklio“ premjera.

Pagrindinio prizo laimėtojų šešetukas yra šis:

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija (1–2 klasės);
Palangos lopšelis-darželis „Žilvinas“ (priešmokyklinio ugdymo grupė „Uosiukai“);
Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Dobilas“ („Kiškučių“ grupė);
• Jonavos vaikų lopšelis-darželis ,,Dobilas“ („Aitvarų“ grupė);
VšĮ „Vaikų dvarelis“ (Lindiniškių k., Vilniaus r.);
Panevėžio lopšelis-darželis „Voveraitė“ (priešmokyklinė „Lapiukų“ grupė).

Konkurso dalyviams puikiai pažįstami personažai Mitochondrija ir Melatoninas atvyks į šias ugdymo įstaigas ir gyvai džiugins jų bendruomenes. Žinoma, laikantis visų saugumo reikalavimų. Ir tai dar ne viskas! Vaikų darbai taip sužavėjo „Teatriuko“ kūrybinę grupę, kad jie nusprendė visiems dalyviams padovanoti papildomą padėkos koncertą nuotoliniu būdu.

Susisiekus su nugalėtojais, buvo juntama nuostaba ir džiaugsmas, kad iš tokios gausos konkurso dalyvių jų atliktos užduotys ir parengti projektai labiausiai patiko vertintojams. „Koks nepaprastas yra pergalės jausmas! Sunku patikėti, kad buvome pastebėti tarp tokios gausybės dalyvių. Didelį „ačiū“ siunčiame komisijai ir visiems mus palaikiusiems! Šis konkursas buvo nuostabi proga prisiminti, kodėl sveikai gyventi – gera“, – sako Panevėžio lopšelio-darželio „Voveraitė“ priešmokyklinės „Lapiukų“ grupės auklėtoja Rasa Breimelienė.

Emocijų neslepia ir Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Uosiukai“ auklėtoja Reda Pėkienė. Pasak jos, vaikai labai džiūgauja, kad tapo konkurso „Gyventi sveikai – gera!“ laimėtojais: perskaičius organizatorių laišką griaudėjo plojimai ir garsūs pergalės šūksniai. Ji įsitikinusi, kad konkursas buvo įdomus ir naudingas ne tik vaikams, bet ir jų mokytojams, tėvams bei visai darželio bendruomenei, nes visi sužinojo kažką naujo. Ypač sudomino temos apie dienotvarkės reikšmę, saugų ir draugišką ekraną.

Jai antrina ir VšĮ „Vaikų dvarelis“ pedagogė Asta Brazdeikienė: „Džiaugiamės ir sakome „ačiū“ šio konkurso organizatoriams, kad galėjome sudalyvauti tokiame šauniame ir sveikame projekte. Vaikai buvo sužavėti Melatonino ir Mitochondrijos personažais ir jų nuotaikingai pateiktomis užduotimis. Tad laimės buvo iki mėnulio ir atgal, kai sužinojo, kad galės pasimatyti su jais gyvai. Mūsų darželis stengiasi ir gyvena pagal sveikos gyvensenos principus, todėl vaikams šis projektas buvo smagus įtvirtinimas to, ką jie daro darželyje kasdien“.

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos pedagogė Diana Marmokienė prisipažino netikėjusi, kad pavyks būti tarp laimėtojų: „Tikrai nesitikėjome būti išrinktais. Paskutinį kartą skaičiuodami balsus manėme, kad nepapulsime tarp geriausiųjų. Sužinoję šią puikią žinią, visi kartu be galo pasidžiaugėme, kad mus aplankys mūsų draugai – Mitochondrija ir Melatoninas. Esame juos įsimylėję ir labai laukiame išsvajoto susitikimo.“

Tarp nugalėtojų net dvi grupės iš Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Dobilas“. Šios ugdymo įstaigos pedagogė Rūta Kuznecova tikina nustebusi, kad net dviejų grupių darbai pateko tarp šešių geriausių. „Kiekvienas konkurso filmukas suteikė daugiau žinių, o skirtos užduotys – padėjo įtvirtinti įgytas žinias. Dalyvavimas projekte ne tik papildė žinių bagažą, bet ir suteikė daug džiugių emocijų vaikams“, – sako R. Kuznecova.

Primename, kad Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) inicijuotame konkurse dalyvavo daugiau nei 130 priešmokyklinio, ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų ar jų grupių iš visos Lietuvos. Dalyviai atlikdami konkurso užduotis piešė, vaidino, fotografavo, šoko, dainavo. Dalyvių užduočių vertinimas vyko pagal dvinarę vertinimo sistemą: buvo skaičiuojami interneto vartotojų (1/2 balsų) ir vertinimo komisijos balsai (1/2 balsų).

Konkursą „Gyventi sveikai – gera!“ Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija organizuoja, įgyvendinama Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija – informavimas apie veiksmų programą“.

close

Registruotis

  Jei dar neužsiregistravote, padarykite tai dabar.

  *Aš suprantu ir sutinku su konkurso sąlygomis ir privatumo politika.

  +
  Slapukų nustatymai
  Būtinieji
  Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
  Funkciniai
  Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
  Statistiniai
  Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
  Reklaminiai
  Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.